Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Views
ps: ليدنې

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
