Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška
