Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Views
th: ดู

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง
