Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Views
tr: Görünümler

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Colors
tr: Renkler
