Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Views
uk: Види

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Colors
uk: Кольори
