Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Type
az: Növ

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Views
az: Görünüşlər

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü
