Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Views
mr: याद्या

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Colors
mr: रंग
