Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Views
oc: Vistas

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor
