Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Colors
ru: Цвета
