Views docket (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Tag
af: Etiket

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: All
af: Alle
