Views docket (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Path
bg: Път

en: All
bg: Всички
