Views docket (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত

en: No tags
bn: কোন ট্যাগ নেই
