Views docket (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: All
ca: Tot

en: View name
ca: Nom de la vista

en: No tags
ca: Sense etiquetes

en: No views match the search criteria.
ca: No hi ha cap vista que coincideixi amb el criteri de cerca.
