Views docket (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Tag
cs: Štítek

en: Default
cs: Výchozí

en: Path
cs: Cesta

en: All
cs: Vše

en: View name
cs: Název pohledu
