Views docket (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Path
cy: Llwybr

en: All
cy: I gyd

en: View name
cy: Gweld enw
