Views docket (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Default
da: Standard

en: Path
da: Sti

en: All
da: Alle

en: View name
da: Navn

en: No tags
da: Ingen tags

en: No views match the search criteria.
da: Ingen views matcher søgekriterierne.
