Views docket (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Path
eo: Vojo

en: All
eo: Ĉiuj

en: View name
eo: Nomo de vido
