Views docket (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tag
et: Sildid

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Path
et: Tee

en: All
et: Kõik

en: View name
et: Vaate nimi
