Views docket (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Tag
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Path
eu: Bide-izena

en: All
eu: Guztiak

en: View name
eu: Erakutsi izena
