Views docket (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tag
fi: Tagi

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Path
fi: Polku

en: All
fi: Kaikki

en: View name
fi: Näkymän nimi

en: No tags
fi: Ei tageja

en: No views match the search criteria.
fi: Yksikään näkymistä ei vastannut hakukriteeriä.
