Views docket (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Path
fil: Landas

en: All
fil: Lahat
