Views docket (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Path
gl: Ruta

en: All
gl: Todo

en: View name
gl: Nome da vista

en: No tags
gl: Sin etiquetas

en: No views match the search criteria.
gl: Ninguna vista coincide cos criterios de búsca.
