Views docket (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Tag
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Path
hr: Putanja

en: All
hr: Svi
