Views docket (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Tag
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Path
hu: Útvonal

en: All
hu: Mind

en: View name
hu: Nézet neve

en: No tags
hu: Nincs címke

en: No views match the search criteria.
hu: Nincs a keresésnek megfelelő nézet.
