Views docket (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: Tag
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Views
it: Viste

en: Path
it: Percorso

en: All
it: Tutti

en: View name
it: Nome della vista

en: No tags
it: Nessun tag

en: No views match the search criteria.
it: Nessuna vista corrisponde ai criteri di ricerca
