Views docket (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Tag
jv: Tautan

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: All
jv: Kabèh
