Views docket (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: All
kk: Барлық
