Views docket (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: All
km: ទាំងអស់
