Views docket (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ
