Views docket (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Tag
ku: تاگ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: All
ku: هەموو
