Views docket (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tag
lt: Žymė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Path
lt: Kelias

en: All
lt: Visi

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas
