Views docket (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Path
mn: Зам

en: All
mn: Бүгд
