Views docket (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Path
ne: मार्ग

en: All
ne: सबै
