Views docket (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Path
ps: يونلور

en: All
ps: ټول
