Views docket (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Tag
ro: Marcaj

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Path
ro: Cale

en: All
ro: Toate

en: View name
ro: Numele vizualizării
