Views docket (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Tag
ru: Тег

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: Path
ru: Путь

en: All
ru: Все

en: View name
ru: Имя представления

en: No tags
ru: Без тегов

en: No views match the search criteria.
ru: Нет представлений, удовлетворяющих поисковым критериям.
