Views docket (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Tag
sk: Značka

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Path
sk: Cesta

en: All
sk: Všetky

en: View name
sk: Meno pohľadu
