Views docket (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: All
sq: Të gjitha
