Views docket (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tag
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: Path
sv: Sökväg

en: All
sv: Alla

en: View name
sv: Namn på vyn

en: No tags
sv: Inga etiketter

en: No views match the search criteria.
sv: Inga vyer stämmer överens med sökkriteriet.
