Views docket (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Path
ta: பாதை

en: All
ta: எல்லா
