Views docket (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ
