Views docket (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: All
ug: ھەممە
