Views docket (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Tag
vi: Thẻ

en: Default
vi: Mặc định

en: Path
vi: Đường dẫn

en: All
vi: Tất cả

en: View name
vi: Tên View

en: No views match the search criteria.
vi: Không có view phù hợp với tiêu chí tìm.
