Views docket (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Tag
ar: وسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Path
ar: المسار

en: All
ar: الكل

en: View name
ar: اسم الرؤية
