Views docket (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Tag
az: Teq

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Path
az: Yol

en: All
az: Hammısı

en: View name
az: Görünüş adı
