Views docket (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Tag
be: Тэма

en: Default
be: Прадвызначана

en: Path
be: Сцежка

en: All
be: Усе
