Views docket (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: All
bo: ཡོངས

en: View name
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་མིང

en: No tags
bo: དབྱེ་རྟགས་མེད

en: No views match the search criteria.
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་ཆ་རྐྱེན་དང་མཐུན་པའི་མཐོང་རིས་མེད།
