Views docket (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Description
de: Beschreibung

en: Default
de: Standard

en: Views
de: Ansichten

en: Path
de: Pfad

en: All
de: Alle

en: View name
de: Ansichtsname

en: No tags
de: Keine Tags

en: No views match the search criteria.
de: Keine Ansichten passen zu den Suchkriterien,
