Views docket (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: All
el: Όλες
