Views docket (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Description
es: Descripción

en: Tag
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Views
es: Vistas

en: Path
es: Ruta

en: All
es: Todo(s)

en: View name
es: Nombre de vista

en: No tags
es: Sin etiquetas

en: No views match the search criteria.
es: Ninguna vista coincide con los criterios de búsqueda.
